Gdzie się bawić?

Park Handlowy Franowo swoim młodszym klientom oferuje strefy rozrywki przygotowane specjalnie z myślą o nich. Rodzice mogą pozostawić swoje dzieci w bezpiecznych, kolorowych i pełnych radości miejscach zabaw.

 

Aktywne maluchy, które rozpiera energia, zapraszamy na wewnętrzny plac zabaw Parku Handlowego Franowo. Kolorowy zakątek mieści się w galerii nr 1, po lewej stronie tuż przy sklepie Carrefour.

 

Sklep IKEA również jest przystosowany do odwiedzin rodzin z dziećmi. Przy dziale z akcesoriami i meblami dla dzieci czeka basen z kolorowymi kulkami. Regulamin korzystania z kącika zabaw znajduje się przy wejściu.

Od 1 czerwca 2015 zapraszamy również wszystkie dzieci pod opieką dorosłych na nasz nowy zewnętrzny plac zabaw! To wielka piaskownica, w której na spragnione zabawy dzieci czekać będzie m. in. zjeżdżalnia oraz bujaki sprężynowe i ławeczki. Spragnieni relaksu rodzice mogą zaś odpocząć na leżakach, nie tracąc przy tym z oczu swoich pociech. 
Plac zabaw znajduje się w najbliższym sąsiedztwie sklepu Smyk i czynny jest w godzinach otwarcia Parku Handlowego Franowo.