Nasze nowe sklepy

Park Handlowy Franowo rozbudowuje się, a co za tym idzie - poszerza swoją ofertę handlową, dzięki czemu zakupy w naszym centrum są jeszcze bliższe całej rodzinie i kompleksowemu wyposażeniu domu.

BEL-POL

W swoim asortymencie sklep Bel-Pol posiada nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania. Bez wątpienia to największa w Polsce firma, która specjalizuje się w dystrybucji podłóg i drzwi. W ofercie znajdują się także dywany, okna, farby oraz akcesoria wykończeniowe.

 

JULA

Teraz nasi klienci mogą korzystać nie tylko z praktycznych rozwiązań sklepu IKEA czy OBI, ale również multimarketu JULA, szwedzkiego sklepu, oferującego artykuły dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Można tu kupić  przybory i narzędzia niezbędne podczas remontu domu i prac w ogrodzie, przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i specjalistów. W asortymencie są także produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, szeroki wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD.

 

JYSK

Osoby, które zwracają dużą uwagę na przytulnie urządzone wnętrza, powinny odwiedzić nowy sklep JYSK - znajdą tu wszystko dla domu. To jeden z najbardziej znanych sklepów z szeroką ofertą artykułów takich jak kołdry, poduszki czy materace, ale również wielu innych produktów kojarzonych z domem czy mieszkaniem - pościeli, ręczników, artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych – projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.

 

PEKAO SA

To jeden z liderów wśród dużych banków w Polsce i jedna z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów oraz oferuje swoim klientom dostęp do ponad 5500 bezpłatnych bankomatów w kraju.

 

SMYK MEGASTORE

Rodziców i dzieci z pewnością zainteresuje salon SMYK Megastore, który oferuje najszerszy w Polsce wybór wózków, fotelików samochodowych, huśtawek, leżaczków, łóżeczek dla dzieci oraz krzesełek do karmienia. To również prawdziwy dom dziecięcej mody z ogromnym wyborem ubrań i obuwia! Sklep oferuje także największy wybór zabawek,  art. papierniczych, książek i multimediów.

 

SPORTS DIRECT

Pasjonatów sportu i aktywnego trybu życia zapraszamy do salonu Sports Direct, który proponuje odzież, obuwie i sprzęt w konkurencyjnych cenach. Asortyment firmy obejmuje produkty znanych marek, takich jak: Nike, Adidas, Lonsdale, Puma czy Dunlop. Sportsdirect.com to numer jeden na brytyjskim rynku akcesoriów sportowych.

 

T-MOBILE

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Oferuje usługi telefonii i Internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

 

TRENDY SHOP

To sieć dla kobiet, które wiedzą jak ważny jest szczegół, ponieważ on wieńczy dzieło. Marka proponuje dodatki, biżuterię i unikatowe, niepowtarzalne akcesoria, które można znaleźć tylko w Trendy Shop.